Kompozycje kwiatowe
Kompozycje z roślin zasuszonych | 207 wpisów
Jesteś na » Forum » Florystyka » Kompozycje kwiatowe » Kompozycje z roślin zasuszonych
Nie jesteś zalogowany
Załóż swoje konto by móc tworzyć nowe tematy,
odpowiadać na istniejące i komunikować się ze znajomymi!

← 1
...
11 12 13 14 15
...
21 →

Bettita
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Student
Ocena: 0 pkt
napisano: 31-05-2011, 08:59:33

Jesli ktos potrafi,to nawet z suszu wyczaruje cos pieknego

Tagi: forum kwiatowe forum florystyczne florystyka kompozycje kwiatowe kompozycje z kwiatów kwiaty w kompozycji modne kompozycje kwiatowe oryginalne kompozycje kwiatowe 

rozyczka7
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Magister
napisano: 31-05-2011, 09:44:50

a taka kompozycja wam się podoba? to mi pasuje do takiego wystroju pomieszczenia w jasnych, przejrzystych kolorach, taki słomkowy wystrój

Tagi: forum kwiatowe forum florystyczne florystyka kompozycje kwiatowe kompozycje z kwiatów kwiaty w kompozycji modne kompozycje kwiatowe oryginalne kompozycje kwiatowe 

newdesigne1
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Doktor
Ocena: 1 pkt
napisano: 31-05-2011, 09:46:34

dla mnie hitem są te 2 kompozycje z suszu, które imitują łąkę, można sobie coś takiego włożyć do antyramy i mieć obraz na ścianę

newdesigne1
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Doktor
Ocena: 1 pkt
napisano: 31-05-2011, 09:47:38

i drugi taki obrazek z suszu, na podobnym tle, przewiązany słomkową wstążką, bardzo wiosenny i fajny prezent

Loca
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Licealista
Ocena: 4 pkt
napisano: 31-05-2011, 22:42:11

zawsze można coś wyczarować co nie znaczy że wszystkim będzie się podobało ale podziwiam pomysłowości

becia45
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Chodząca inteligencja
Ocena: 3 pkt
napisano: 26-06-2011, 11:21:42

wiem ze o yej porze roku zaczyna sie zbierac kwiaty na susz, czy moze ktos wie jak sie suszy poszczegolne gatunki zeby potem na jesien miec piekny bukiet?

Pomarancza
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Licealista
napisano: 26-06-2011, 11:30:46

Zależy pewnie na co chcesz zbierać. Żeby tylko mieć roślinki suche czy żeby może na herbatke, nalewke ziołową?
Ważne miejsce do zbierania

--------------------
smak owoców to ja

amarylis
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Gimnazjalista
napisano: 31-07-2011, 20:01:23

Bardzo ciekawa i przyjemna dla oka kompozycja w której główną rolę odgrywa uspokajająca lawenda umieszczona w nowoczesnych siateczkowych osłonkach.

Mała
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Przedszkolak
napisano: 03-08-2011, 17:57:53

Ja jestem zwolenniczka takich kompozycji układanych raczej w poziomie, takich zwisajacych, nie wiem czemu ale takie pionowe do mnie nie przemawiaja...

florencja1
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Inżynier
Ocena: 2 pkt
napisano: 03-08-2011, 19:49:56

Kompozycja z roslin zasuszonych w formie obrazu bardzo mi sie podoba.Moglabym taka sobie powiesic na scianie nawet,gdybym tylko miala miejsce:)

← 1
...
11 12 13 14 15
...
21 →

Statystyki forum
3723 użytkowników zarejestrowanych na forum
48860 postów napisali łącznie nasi użytkownicy
0 aktywnych użytkowników (przez ostatnie 15 minut)
Ostatnio zarejestrował się:
kucharkalitewska
19-11-2014, 18:15:16

Nasze forum kwiatowe to serwis dla prawdziwych pasjonatów (nie tylko florystycznych). Osoby zainteresowane aranżacją wnętrz, organizacją ślubu, ogrodnictwem i florystyką mają szansę  wymienić się tu doświadczeniami, a także znaleźć interesujące informacje na poszczególne tematy. Interaktywna wymiana poglądów na Forum Portalu Florystycznego to ciekawy sposób na wzbogacanie wiedzy w ściśle określonych dziedzinach. Nie zwlekaj - dołącz do grona naszych użytkowników!