Bukiety
Bukiet okazjonalny-18te urodziny | 136 wpisów
Jesteś na » Forum » Florystyka » Bukiety » Bukiet okazjonalny-18te urodziny
Nie jesteś zalogowany
Załóż swoje konto by móc tworzyć nowe tematy,
odpowiadać na istniejące i komunikować się ze znajomymi!

← 1
...
5 6 7 8 9
...
14 →

landryna
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Inżynier
Ocena: 0 pkt
napisano: 04-09-2011, 11:07:47

no wszyscy wiemy kto juz ma dawno 18 za soba ze to glupi wiek ale tez wszyscy pamietamy jak to sie chcialo byc traktowanym jak osoba dorosla i trzeba to uszanowac

Tagi: forum kwiatowe forum florystyczne florystyka bukiety kwiaty w bukiecie modne bukiety bukiety owalne bukiety soliterowe bukiety stopniowane trwałość bukietu 

Khaki
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:
Gliwice
Grupa: Gimnazjalista
Ocena: 2 pkt
napisano: 04-09-2011, 14:54:54

A może taki słodki bukiet na 18 stkę dla chłopaka lub dziewczyny?

Tagi: forum kwiatowe forum florystyczne florystyka bukiety kwiaty w bukiecie modne bukiety bukiety owalne bukiety soliterowe bukiety stopniowane trwałość bukietu 

kwiatuszek85
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Doktor
Ocena: 1 pkt
napisano: 04-09-2011, 15:53:26

mnie sie spodobał pomysl jedenj z moich ciotek, ktora swojemu synowi kupiła losy na loterie 18 sztuk, nie wiem ile bylo wygranych , bo sie kuzyn nie przyznal, ale wiem że pomysl mu sie spodobal, nie wszyscy mezczyzni przepadaja za kwiatami, ja tam na swoją 18 dostałam bukiety kwiatów, od rodzicow 18 czerwonych róż i bylam bardzo zadowolona

kwiatuszek85
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Doktor
napisano: 04-09-2011, 15:55:01

zaponialam wkleic zdjecie pieknego bukietu z róż:), mam nadzieje ze taki jeszcze dostanę kiedys z okazji urodzin czy imienic, bardzo lubie czerwone róże

amarylis
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Gimnazjalista
napisano: 04-09-2011, 18:53:05

No wlasnie...jaki bukiet nadawalby sie najlepiej na osiemnastke dla chlopaka?Bo taki tradycyjny z kwiatkow to raczej nie bardzo.Ten pomysl z kuponami wydal mi sie dosyc ciekawy

KecaJ
Uczestnik
Konto indywidualne
Mężczyzna
Miejscowość:

Grupa: Licencjat
napisano: 05-09-2011, 11:45:10

a może dla chlopaka cos bardziej przydatnego na co dzień jak na zdjęciu, pomysl calkiem fajny jak dla mnie

fanfaromada
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Licealista
napisano: 05-09-2011, 12:25:10

mnie podobalby sie bukiet z cukierkow :) ogolnie kwiaty sa bardzo piekne ale wolalabym zamiast kwiatow dostac jakis prezent ktory moge zachowac na dluzej

waldek123
Uczestnik
Konto indywidualne
Mężczyzna
Miejscowość:

Grupa: Student
napisano: 05-09-2011, 13:08:39

no ten bukiet co wkleił kecaj to taki typowo meski, wszystko co potrzebne pod reką, mnie by sie spodobal:)a moze tak cos z samochodzikiem,

Remulusowa
Uczestnik
Konto indywidualne
Kobieta
Miejscowość:

Grupa: Student
napisano: 10-09-2011, 12:16:30

czy ja wiem czy dla 18-latka to odpowiedni prezent z takim samochodem przeciez to juz praktyznie osoba dorosla i pewnie by wolala jakas kase dostac niz bukiet z samochodem:/

Kroton
Uczestnik
Konto indywidualne
Mężczyzna
Miejscowość:

Grupa: Licencjat
napisano: 12-09-2011, 18:14:14

Co do tego bukietu z losami na loterię, jeżeli żaden z losów nie był trafiony, to ciekawe jak się solenizant poczuł po uświadomieniu tego sobie. Ryzykowna rzecz, chociaż sam pomysł ciekawy, naprawdę ciekawy.

← 1
...
5 6 7 8 9
...
14 →

Statystyki forum
3709 użytkowników zarejestrowanych na forum
48857 postów napisali łącznie nasi użytkownicy
0 aktywnych użytkowników (przez ostatnie 15 minut)
Ostatnio zarejestrował się:
jastawa
27-08-2014, 23:02:40

Nasze forum kwiatowe to serwis dla prawdziwych pasjonatów (nie tylko florystycznych). Osoby zainteresowane aranżacją wnętrz, organizacją ślubu, ogrodnictwem i florystyką mają szansę  wymienić się tu doświadczeniami, a także znaleźć interesujące informacje na poszczególne tematy. Interaktywna wymiana poglądów na Forum Portalu Florystycznego to ciekawy sposób na wzbogacanie wiedzy w ściśle określonych dziedzinach. Nie zwlekaj - dołącz do grona naszych użytkowników!